Kde koupit Pearl D-1000SN

Bubenická sedačka s velmi pohodlným, kruhovým a silně polstrovaným sedákem s vinylovým pokrytím. Díky možnosti nastavení výšky je vhodná pro jakéhokoliv hráče. Kromě toho je vybavena zámkem StopLock s… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pearl D-1000SN Židle a lavice
Cena
3 790 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pearl D-1000SN které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bubenická sedačka s velmi pohodlným, kruhovým a silně polstrovaným sedákem s vinylovým pokrytím. Díky možnosti nastavení výšky je vhodná pro jakéhokoliv hráče. Kromě toho je vybavena zámkem StopLock sloužícím k uzamčení sedačky, odolnou trojnožkou s dvojitým žebrováním a protiskluzovými konci, což zajišťuje perfektní stabilitu při hraní. Výška sedačky: 45,5cm - 62,5cm

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pearl D-1000SN z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218071
- jistota kvalitního výrobce Pearl
- kategorie Židle a lavice

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pearl D-1000SN. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pearl D-1000SN na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Židle a lavice Pearl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pearl D-1000SN vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: