Kde koupit Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish

Akustické klavírní křídlo ze série Designer Baby Grand s 88 klávesovou kladívkovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny z masivního smrku, můstek z masivního javoru. Klávesy jso… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish Klavírní křídla
Cena
183 290 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 183 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Akustické klavírní křídlo ze série Designer Baby Grand s 88 klávesovou kladívkovou mechanikou. Rezonanční deska a žebra nástroje jsou vyrobeny z masivního smrku, můstek z masivního javoru. Klávesy jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva. Basové struny disponují měděným ručním vinutím. Nástroj disponuje trojicí mosazných pedálů. Pro lepší manipulaci jsou k dispozici pevné mosazné kolečka. Malými rozměry se hodí pro učebny, malé sály nebo domácnosti. Navzdory menším rozměrům nabízí výborný zvuk a dynamický rozsah. Rozměry: 150,5 x 148,6 x 99,2 cm. Hmotnost 280 kg. Barevné provedení: Ebony polish.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223260
- jistota kvalitního výrobce Pearl River
- kategorie Klavírní křídla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Klavírní křídla Pearl River, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pearl River GP148 Baby Grand Ebony Polish vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: