Kde koupit Pearl TH 88 I

Hardware: držiak na tomy, dlhý Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pearl TH 88 I Tom holdery, držáky
Cena
780 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pearl TH 88 I které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 780 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hardware: držiak na tomy, dlhý

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pearl TH 88 I z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 10669
- jistota kvalitního výrobce Pearl
- kategorie Tom holdery, držáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pearl TH 88 I. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pearl TH 88 I na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tom holdery, držáky Pearl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pearl TH 88 I vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: