Kde koupit Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome

Hardware: držiak na tomy, krátky Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome Tom holdery, držáky
Cena
780 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 780 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hardware: držiak na tomy, krátky

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 10670
- jistota kvalitního výrobce Pearl
- kategorie Tom holdery, držáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tom holdery, držáky Pearl, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pearl TH-88S/C Tom-Tom Holder Chrome vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: