Kde koupit Pedaltrain PB1

Pedálová podložka pro 1 efekt určená pro zvednutí efektových pedálů do optimální výšky, která zajistí pohodlné přepínání mezi efekty umístěnými na pedalboardu značky PedalTrain. Tato podložka má pevno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pedaltrain PB1 Pedalboardy a obaly pro efekty
Cena
280 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pedaltrain PB1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 280 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pedálová podložka pro 1 efekt určená pro zvednutí efektových pedálů do optimální výšky, která zajistí pohodlné přepínání mezi efekty umístěnými na pedalboardu značky PedalTrain. Tato podložka má pevnou ocelovou konstrukci a může být uchycena k pedalboardu pomocí suchého zipu nebo šroubů, které jsou součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pedaltrain PB1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223088
- jistota kvalitního výrobce Pedaltrain
- kategorie Pedalboardy a obaly pro efekty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 51 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pedaltrain PB1. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pedaltrain PB1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pedalboardy a obaly pro efekty Pedaltrain, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pedaltrain PB1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: