Kde koupit Peg Pérego Siesta CACAO

Peg Perego SIESTA: 3 fáze – roste s Vaším dítětem od narození do 3 let věku: 1.během prvních několika měsíců může být používána jako relaxační naklápěcí kolébka 2. od 6 měsíců jako vysoká židlička p… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Peg Pérego Siesta CACAO
					
				 Jídelní židličky
Cena
4 990 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Peg Pérego Siesta CACAO které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Peg Perego SIESTA: 3 fáze – roste s Vaším dítětem od narození do 3 let věku: 1.během prvních několika měsíců může být používána jako relaxační naklápěcí kolébka 2. od 6 měsíců jako vysoká židlička pro krmení a hraní 3. později, bez podnosu, ke stolování u stolu s dospělými vhodná pro děti od narození nastavitelná do 9 různých výškových poloh opěrka zad polohovatelná do 5 různých pozic polohovatelná opěrka nohou do 3 poloh potah z kvalitní Eco-kůže – snadno udržovatelný, stačí otřít vlhkým hadříkem dvojitý pultík s odnímatelným vrchním dílem 5bodový bezpečnostní pás a mezinožní ochrana udrží Vaše dítě v naprostém bezpečí praktická pogumovaná síťka na zadním sedadle snadno se rozkládá a skládá 4 kolečka s aretací a brzdovým bezpečnostním systémem umožňují pohodlnou manipulaci ve složeném stavu extrémně kompaktní, může stát samostatně

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Peg Pérego Siesta CACAO z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8005475337752 a ID 398214
- jistota kvalitního výrobce Peg Pérego
- kategorie Jídelní židličky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Peg Pérego Siesta CACAO . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Peg Pérego Siesta CACAO na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Jídelní židličky Peg Pérego, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Peg Pérego Siesta CACAO vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Jídelní židličky Peg Pérego, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz