Kde koupit Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural

Revoluční design • Pracuje jemně, rychle a tiše • Účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích • Měkká masážní složka s 5 masážními výstupky masíruje při odsávání prs a přesně simuluje kojení… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural
					
				 Odsávačky
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Revoluční design • Pracuje jemně, rychle a tiše • Účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích • Měkká masážní složka s 5 masážními výstupky masíruje při odsávání prs a přesně simuluje kojení • Mléko odsáváno přímo do zásobníku, ze kterého po připojení dudlíku může maminka dítě nakrmit • Snadné ovládání OBSAH: - Manuální odsávačka s krytem hrdla - Zásobník na mléko (125ml) - Extra měkký novorozenecký dudlík - 1 těsnící víčko

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103565772 a ID 53654
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Odsávačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odsávačky Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Manuální odsávačka se zásobníkem 125ml Natural vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odsávačky Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz