Kde koupit Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem

Manuální odsávačka Avent poskytuje úplnou kontrolu podtlaku a rytmu odsávání. Jedinečná manuální odsávačka Philips AVENT zaručuje zvýšenou účinnost a je potvrzeno klinickými zkouškami, že umožňuje ods… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem
					
				 Odsávačky
Cena
1 179 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Manuální odsávačka Avent poskytuje úplnou kontrolu podtlaku a rytmu odsávání. Jedinečná manuální odsávačka Philips AVENT zaručuje zvýšenou účinnost a je potvrzeno klinickými zkouškami, že umožňuje odsát více mléka, než nemocniční elektrické odsávačky. Jemně stimuluje rychlý tok mléka. S ochranou proti vytečení a s nasazovacím víčkem. Patentovaná masážní vložka. Adaptér slouží k odsávání i krmení.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103676324 a ID 176692
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Odsávačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odsávačky Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Odsávačka mateř. ml. Natural s VIA systémem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odsávačky Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz