Kde koupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický

Rychlý a bezpečný způsob pro ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské potravy. Obsahuje 2 sáčky s kys.citronovou. Lahev a hrnek nejsou součásti balení. Elektrický ohřívač Philips AVENT o… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický
					
				 Ohřívačky a sterilizátory
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rychlý a bezpečný způsob pro ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské potravy. Obsahuje 2 sáčky s kys.citronovou. Lahev a hrnek nejsou součásti balení. Elektrický ohřívač Philips AVENT ohřeje láhev nebo hrnek do 4 minut.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103654810 a ID 163236
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Ohřívačky a sterilizátory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektrický vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz