Kde koupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický

Bezpečné a šetrné ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy. Pomáhá uchovat výživné látky a vitamíny z mateřského mléka. Rovnoměrný ohřev - žádná horká místa díky cirkulaci mléka… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický
					
				 Ohřívačky a sterilizátory
Cena
1 699 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 699 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bezpečné a šetrné ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy. Pomáhá uchovat výživné látky a vitamíny z mateřského mléka. Rovnoměrný ohřev - žádná horká místa díky cirkulaci mléka po dobu ohřevu. Více možností nastavení teploty mléka - rozmrazí a ohřeje mléko na různé bezpečné teploty.Funkce automatického vypnutí a udržování teploty.Zásobník ani hrneček nejsou součástí balení.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103654865 a ID 176135
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Ohřívačky a sterilizátory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Ohřívač lahví a dětské stravy elektronický vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz