Kde koupit Philips Avent Parní hrnec s mixérem

Vařit v páře, otočit, smíchat a podávat Kombinovaný parní hrnec a mixér Philips AVENT umožňuje snadno připravit zdravé domácí dětské jídlo: nejprve uvařte v páře ovoce, zeleninu, rybu či maso a poté j… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Parní hrnec s mixérem
					
				 Ohřívačky a sterilizátory
Cena
2 990 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Parní hrnec s mixérem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vařit v páře, otočit, smíchat a podávat Kombinovaný parní hrnec a mixér Philips AVENT umožňuje snadno připravit zdravé domácí dětské jídlo: nejprve uvařte v páře ovoce, zeleninu, rybu či maso a poté jednoduše nádobu zvedněte, převraťte a proveďte mixování. Jídlo není nutné nikam přenášet! Snadná příprava výživných jídel. • Kompaktní provedení pro snadné uskladnění • Snadné doplňování vody • Vařte v páře a mixujte po převrácení nádoby • Jen několik částí, které je třeba čistit Dokáže připravit dětské jídlo pro každou fázi odstavení. Pomáhá uchovat živiny a tvar • Udržuje tekutiny pro vaření • Efektivní cyklus páry Součásti balení je praktický receptář, stěrka a odměrka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Parní hrnec s mixérem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103472636 a ID 17283
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Ohřívačky a sterilizátory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Parní hrnec s mixérem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Parní hrnec s mixérem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Parní hrnec s mixérem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ohřívačky a sterilizátory Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz