Kde koupit Philips Avent Prsní termovložka 2ks

Komfortní termo vložka jemně pečuje o nalité prsy, kojení je snadnější pro maminku a dítě. Teplé použití - stimulace toku mléka před kojením - vložku nahřejete ponořením do horké vody na 10 minut… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Prsní termovložka 2ks
					
				 Doplňky ke kojení
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Prsní termovložka 2ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Komfortní termo vložka jemně pečuje o nalité prsy, kojení je snadnější pro maminku a dítě. Teplé použití - stimulace toku mléka před kojením - vložku nahřejete ponořením do horké vody na 10 minut. Studené použití- zklidňuje bolestivá místa či nalité prsy. Balení obsahuje: 2x termo vložka, 2x návlek. Vyvinuto ve spolupráci s laktační poradkyní Vicky Scott, která již více než 15 let pomáhá maminkám při kojení.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Prsní termovložka 2ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103556947 a ID 53611
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Doplňky ke kojení

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Prsní termovložka 2ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Prsní termovložka 2ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Doplňky ke kojení Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Prsní termovložka 2ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Doplňky ke kojení Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz