Kde koupit Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks

Umožňuje přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu Poskytuje miminku pohodlné a velmi uspokojivé krmení Jedinečný komfortní design okvětního lístku zaručuje extrémní měkkost a pružnost… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks
					
				 Savičky a pítka
Cena
179 Kč
Dostupnost
Skladem 22.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Umožňuje přirozené přisátí díky širokému dudlíku ve tvaru prsu Poskytuje miminku pohodlné a velmi uspokojivé krmení Jedinečný komfortní design okvětního lístku zaručuje extrémní měkkost a pružnost dudlíku Vzduch proudí do lahvičky, nikoli do bříška dítěte Inovovaný anti-kolikový systém s pokrokovým dvojitým ventilem 0 % BPA Další výhody: Různé rychlosti průtoku pro co nepohodlnější krmení Kompatibilní s lahvičkami AVENT Natural 1m+

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8710103568155 a ID 54030
- jistota kvalitního výrobce Philips Avent
- kategorie Savičky a pítka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Savičky a pítka Philips Avent, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Philips Avent Savička Natural 2 otvory, od 1 měsíce - 2 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Savičky a pítka Philips Avent, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz