Kde koupit Phonic AM 55

Kompaktní mixážní pult s 1 mono a 2 dual stereo kanály, 2-pásmový ekvalizér, výstup na sluchátka s ovládáním hlasitosti, vyvážení master output, rozměry: 175 x 54 x 120 mm, hmotnost: 630 g. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Phonic AM 55 Mixpulty do 10 kanálů
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Phonic AM 55 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompaktní mixážní pult s 1 mono a 2 dual stereo kanály, 2-pásmový ekvalizér, výstup na sluchátka s ovládáním hlasitosti, vyvážení master output, rozměry: 175 x 54 x 120 mm, hmotnost: 630 g.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Phonic AM 55 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216999
- jistota kvalitního výrobce Phonic
- kategorie Mixpulty do 10 kanálů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 123 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Phonic AM 55. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Phonic AM 55 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mixpulty do 10 kanálů Phonic, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Phonic AM 55 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: