Kde koupit Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml

  • Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml Dentální hygiena
Cena
97 Kč
Dostupnost
Skladem 08.04.2020
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » BENU.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 97 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>Z toho e-shopu BENU.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594071270223 a ID 111325
- jistota kvalitního výrobce Neofyt
- kategorie Dentální hygiena

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop BENU.CZ doručuje přímo k vám zboží se sekce Dentální hygiena Neofyt, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Phyteneo Neocide gel 0.1% Octenidine 50ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Dentální hygiena