Kde koupit Piatnik Mino&Tauri Labyrint

Mimozemšťané z planety Kreton kreslí kruhy v polích, ale kvůli svému nepozornému chování se zřítí ve své raketě do kukuřičného pole. Mimozemšťané ztratí 12 předmětů. Pomozte Minovi a Taurimu najít tyt… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Piatnik Mino&Tauri Labyrint
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Piatnik Mino&Tauri Labyrint které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mimozemšťané z planety Kreton kreslí kruhy v polích, ale kvůli svému nepozornému chování se zřítí ve své raketě do kukuřičného pole. Mimozemšťané ztratí 12 předmětů. Pomozte Minovi a Taurimu najít tyto předměty. Vhodné pro hráče od 6 let. Hra spočívá v hledání předmětů, které ztratily dva mimozemšťané Mino a Tauri, když se zřítily se svou raketou do pole s kukuřicí. Pomozte jim tyto předměty nalézt a to tahem magnetickými figurkami v labyrintu po obou stranách hrací desky. Většinou jen jeden hráč ví kudy vede cesta ke ztraceným věcem. Pozor čas běží… Specifikace: Počet hráčů: 2 – 4. Délka hry: cca 15 minut. Věk: 6+.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Piatnik Mino&Tauri Labyrint z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9001890738098 a ID 14408821
- jistota kvalitního výrobce Piatnik
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Piatnik Mino&Tauri Labyrint . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Piatnik Mino&Tauri Labyrint na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Piatnik, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Piatnik Mino&Tauri Labyrint vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Piatnik, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz