Kde koupit PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré

Perfektní modré holínky s veselými opičáky, zajistí vašim dětem pohodlí na každém kroku. Díky stahovací šňůrce do holínek nepronikne voda ani při velkém lijáku. Holínky mají protiskluzovou podrážku, v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PIDILIDI Dětské holínky s opičkami  - modré
					
				 Dětské holínky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perfektní modré holínky s veselými opičáky, zajistí vašim dětem pohodlí na každém kroku. Díky stahovací šňůrce do holínek nepronikne voda ani při velkém lijáku. Holínky mají protiskluzovou podrážku, vyjímatelnou stélku a textilní podšívku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088228969 a ID 3193197
- jistota kvalitního výrobce PIDILIDI
- kategorie Dětské holínky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské holínky PIDILIDI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PIDILIDI Dětské holínky s opičkami - modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské holínky PIDILIDI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz