Kde koupit PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný

Krásný set barevných punčocháčů si vaše děti oblíbí. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který je příjemný na dotek. Punčocháče zahřejí vaše dítko v chladných dnech. Materiál: 75% bavlna, 20% polyam… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 21.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásný set barevných punčocháčů si vaše děti oblíbí. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který je příjemný na dotek. Punčocháče zahřejí vaše dítko v chladných dnech. Materiál: 75% bavlna, 20% polyamid, 5% elastan

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2595582505596 a ID 154366
- jistota kvalitního výrobce PIDILIDI
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky PIDILIDI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PIDILIDI Dětský set 4ks proužkovaných punčocháčů - barevný vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky PIDILIDI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz