Kde koupit PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové

Krásné oranžové holínky s roztomilou sovičkou, zajistí vašim dětem pohodlí na každém kroku. Díky stahovací šňůrce do holínek nepronikne voda ani při velkém lijáku. Holínky mají protiskluzovou podrážku… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové
					
				 Dětské holínky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásné oranžové holínky s roztomilou sovičkou, zajistí vašim dětem pohodlí na každém kroku. Díky stahovací šňůrce do holínek nepronikne voda ani při velkém lijáku. Holínky mají protiskluzovou podrážku, vyjímatelnou stélku a textilní podšívku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088229188 a ID 3193393
- jistota kvalitního výrobce PIDILIDI
- kategorie Dětské holínky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské holínky PIDILIDI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PIDILIDI Dívčí holínky se sovičkou - oranžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské holínky PIDILIDI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz