Kde koupit PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná

V této kouzelné pláštěnce v barevném provedení vaši malou parádnici nikdo nepřehlédne. Pláštěnka je vyrobena z lehkého nepromokavého materiálu. Zapíná se na patentky na přední straně a má kapuci se st… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná
					
				 Dětské oblečení do deště
Cena
269 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 269 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

V této kouzelné pláštěnce v barevném provedení vaši malou parádnici nikdo nepřehlédne. Pláštěnka je vyrobena z lehkého nepromokavého materiálu. Zapíná se na patentky na přední straně a má kapuci se stahováním na šňůrku. Zdobí ji roztomilá sova a malý ptáček. Pláštěnka poskytne vaší holčičce ochranu před deštěm, udrží ji v suchu a přitom nebrání volnému pohybu při dětských hrách.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088020860 a ID 881118
- jistota kvalitního výrobce PIDILIDI
- kategorie Dětské oblečení do deště

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské oblečení do deště PIDILIDI, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PIDILIDI Dívčí pláštěnka se sovou - barevná vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské oblečení do deště PIDILIDI, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz