Kde koupit Pink Lining Karabinky na madlo kočárku

Karabinky na madlo kočárku obsahují 2 ks kovových karabinek s látkovým popruhem. Karabinky s popruhem zůstávají připevněny na kočárku a vy jen pohodlně zavěsíte nebo odeberete tašku. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pink Lining Karabinky na madlo kočárku
					
				 Příslušenství ke kočárkům
Cena
290 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pink Lining Karabinky na madlo kočárku které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Karabinky na madlo kočárku obsahují 2 ks kovových karabinek s látkovým popruhem. Karabinky s popruhem zůstávají připevněny na kočárku a vy jen pohodlně zavěsíte nebo odeberete tašku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pink Lining Karabinky na madlo kočárku z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5060023830188 a ID 188556
- jistota kvalitního výrobce Pink Lining
- kategorie Příslušenství ke kočárkům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pink Lining Karabinky na madlo kočárku . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pink Lining Karabinky na madlo kočárku na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství ke kočárkům Pink Lining, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pink Lining Karabinky na madlo kočárku vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství ke kočárkům Pink Lining, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz