Kde koupit Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány

Kolekce Podzim/Zima 2015 Tvar kabelky Blooming Gorgeous je inspirován starými časy. Přebalovací taška je na vnější kapse ozdobena nádhernými narcisy. Tato kabelka je širší a proto se do ní vejdou vše… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány
					
				 Přebalovací tašky
Cena
2 790 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kolekce Podzim/Zima 2015 Tvar kabelky Blooming Gorgeous je inspirován starými časy. Přebalovací taška je na vnější kapse ozdobena nádhernými narcisy. Tato kabelka je širší a proto se do ní vejdou všechny věci pro vaše miminko. Na přední straně je velká plátěná kapsa s nápisem a nášivkami. Po stranách kabelky jsou další dvě kapsičky. Kabelka je vybavena nastavitelným popruhem. Základní vybavení obsahuje: dva všité termoobaly na lahvičku dvě kapsy na plínky zrcátko kapsička na psací potřeby karabinka na klíče malá kapsička na zip přebalovací podložka průhledná taštička na ubrousky

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5060213398924 a ID 1274172
- jistota kvalitního výrobce Pink Lining
- kategorie Přebalovací tašky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Přebalovací tašky Pink Lining, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pink Lining přebalovací taška BLOOMING GORGEOUS tulipány vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Přebalovací tašky Pink Lining, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz