Kde koupit Pioneer Dj DAS-RCA020R

Referenční, digitální koaxiální kabel s pleteným stíněním z mědi, odolný vůči poškození. Nabízí konstrukcí z vysoce čisté mědi a LR páry RCA analogových konektorů pokrytých černým niklem. Byl speciáln… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pioneer Dj DAS-RCA020R Audio-RCA kabely
Cena
2 890 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pioneer Dj DAS-RCA020R které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Referenční, digitální koaxiální kabel s pleteným stíněním z mědi, odolný vůči poškození. Nabízí konstrukcí z vysoce čisté mědi a LR páry RCA analogových konektorů pokrytých černým niklem. Byl speciálně navržen pro dosažení většího dynamického rozsahu, co nejvyšší odolnosti vůči hluku, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Délka: 2m

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pioneer Dj DAS-RCA020R z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218471
- jistota kvalitního výrobce Pioneer Dj
- kategorie Audio-RCA kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pioneer Dj DAS-RCA020R. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pioneer Dj DAS-RCA020R na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Audio-RCA kabely Pioneer Dj, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pioneer Dj DAS-RCA020R vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: