Kde koupit PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená

Revoluční skibob pro všechny bez ohledu na věk či zkušenosti. Lyže+tyč zajišťují ergonomickou a svěží zábavu. Dynamická kontrola rychlosti a carvingu stiskem tlačítka MSP. Využíjte svou váhu pro dosažení carvingových obloučků, brzděte nohama. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená Dětské boby a sáně
Cena
3 599 Kč
Dostupnost
Skladem 24.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » bambule.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu bambule.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595096962162 a ID 621321
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Dětské boby a sáně

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop bambule.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské boby a sáně , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PLASTKON Skibob Skidrifter mystic zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: