Kde koupit Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly

Nech se unést vlastní představivostí a zažij spoustu zábavy s touto senzační novinkou od Play-Doh v podobě tvých oblíbených hrdinů. Nezískáš pouze Marvel hrdinu, ale i originální dopravní prostředek… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly
					
				 Modelování
Cena
229 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nech se unést vlastní představivostí a zažij spoustu zábavy s touto senzační novinkou od Play-Doh v podobě tvých oblíbených hrdinů. Nezískáš pouze Marvel hrdinu, ale i originální dopravní prostředek, se kterým můžeš válet, tvarovat a vytlačovat. Sada obsahuje 2 dopravní prostředky, razítka a 3 kelímky Play-Doh modelíny.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994913359 a ID 1133100
- jistota kvalitního výrobce Play-Doh
- kategorie Modelování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Modelování Play-Doh, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Play-Doh Kelímky ve tvaru hrdinů Marvel s vozidly vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Modelování Play-Doh, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz