Kde koupit Plyšová hračka - Myška Ticky

Barva: šedá/tyrkys, věk: 0 m+ <strong>Plyšová hračka.</strong> <br />&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Plyšová hračka - Myška Ticky Vybavení a doplňky
Cena
379 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Plyšová hračka - Myška Ticky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 379 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: šedá/tyrkys, věk: 0 m+ <strong>Plyšová hračka.</strong> <br /><strong>Moc krásná a roztomilá hračka pro děti.</strong> <br /> <br />- rozvíjí zrak, sluch i koordinaci, <br />- učí rozpoznávat barvy, <br />- rozvíjí dotykové smysly, <br />- učí chytat do dlaně, <br />- materiál příjemný na dotek. <br /> <br />Vhodné pro děti od 0 měsíce. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 40 x 19 cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Plyšová hračka - Myška Ticky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864941032 a ID 95488
- jistota kvalitního výrobce Lumpin
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Plyšová hračka - Myška Ticky. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Plyšová hračka - Myška Ticky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lumpin, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Plyšová hračka - Myška Ticky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lumpin, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz