Kde koupit Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka

Žirafka, Akuku, věk: 0 m+ <strong>Plyšová hračka s melodii a klipem.</strong> <br /> <br />Zvukové nebo pobyblivé elementy přitahují pozornost dítěte a seznamují ho se světem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka Vybavení a doplňky
Cena
276 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 276 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Žirafka, Akuku, věk: 0 m+ <strong>Plyšová hračka s melodii a klipem.</strong> <br /> <br />Zvukové nebo pobyblivé elementy přitahují pozornost dítěte a seznamují ho se světem barev a zvuků. <br />Po zatažení za úchyt se ozve melodie. <br /> <br /><strong>Rozměry hračky:</strong> <br />délka s klipem: cca 41 cm. <br />délka bez klipu: cca 31 cm. <br /> <br />Udržujte v čistotě. <br />Čistěte vlhkým hadříkem. <br /> <br />Nevyvařujte, nesterilizujte. <br /> <br />1. jakost <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907644003914 a ID 93512
- jistota kvalitního výrobce akuku
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky akuku, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Plyšová hračka s melodii a klipem - Žirafka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky akuku, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz