Kde koupit Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový

Dárek zdarma - Extraktor Fantom Jumbo CC 5400 na koberce a čalounění Nová řada podlahových mycích strojů BOHMAN B4 - bateriový ( kabelová verze s označením C4 ) - kvalitní a spolehlivý podlahový mycí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový Podlahové mycí stroje
Cena
96 788 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Vybaveniprouklid.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 96 788 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dárek zdarma - Extraktor Fantom Jumbo CC 5400 na koberce a čalounění Nová řada podlahových mycích strojů BOHMAN B4 - bateriový ( kabelová verze s označením C4 ) - kvalitní a spolehlivý podlahový mycí stroj s pracovním záběrem 50 cm s pohonem na 24 V. Je dodáván ve verzi s jedním kartáčem. Díky své kvalitě, robustnosti a kvalitnímu dílenskému zpracování je vhodný pro úklid všech typů podlah. Stroj má vynikající mycí účinek a parabolická lišta zajišťuje vynikající odsávání nečistot z povrchu. Mycí stroj je vhodný pro úklid Vaší firmy, školy, hotelu, výrobního závodu nebo pro skladovací halu, své uplatnění najde i do náročných průmyslových objektů. Výdrž na jedno nabití baterie je cca 4 hodiny. Vlastnosti: V ceně stroje je - baterie, nabíječka, stírací lišta, kartáč a 10 l chemie. Obsahem balení jsou baterie: 24V15A/ACD 110A/C5 MOŽNOST DODAT S BATERIEMI: 24V15A/GEL 105A/C5 = + 1990 Kč Přednosti stroje Kvalitní dílenské zpracování, jednoduchá obsluha a servis, vysoký plošný výkon, nízké provozní náklady, vysoký sací výkon, parabolická sací lišta přímo za kartáčem, vysoký přítlak na čištěný povrch, jednoduchý a přehledný ovládací panel, velká kola pro přejezdy prahů a podlahových lišt a pevné a odolné nádrže na čistou / špinavou vodu. Využití stroje Školy a veřejné objekty (nemocnice, ústavy, úřady, lázně a bazény), úklidové firmy, drobná výroba, výroba v čistých provozech, hotely a restaurace, markety a supermarkety, autoservisy a prodejny vozidel a sklady. Zboží je dodáváno ve složeném stavu. Montáž stroje lze zakoupit.

Z toho e-shopu Vybaveniprouklid.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596321006880 a ID 11022
- jistota kvalitního výrobce Bohman
- kategorie Podlahové mycí stroje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Vybaveniprouklid.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Podlahové mycí stroje Bohman, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Podlahový mycí stroj Bohman B4 - bateriový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Vybaveniprouklid.cz

Internetový obchod Vybaveniprouklid.cz nabízí úklidové mopy, vozíky, utěrky, škrabky, ochranné brýle, rukavice, ochranné krémy, podlahové mycí stroje, čerpadla, odpadkové koše, pytle, dávkovače, zásobníky, úklidovou chémii a mnoho jiného. Pokud chcete ušetřit využijte Vybaveniprouklid slevy nebo využijte slevový kód a slevový kupón a nakoupíte levněji. Každá sleva přece potěší. Zobrazte se si nabídku zboží Podlahové mycí stroje Bohman, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Vybaveniprouklid.cz za výhodnou cenu.


Vybaveniprouklid.cz