Kde koupit Podložka STARLOCK - 4 mm

Podložka STARLOCK Velikost podložky = průměr hřídele, tedy např starlock vel 8 je na hřídel průměr 8mm. Množstevní slevy! Při nákupu spojovacího materiálu ve velkém výrazně ušetříte. Velkoobchodní… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Podložka STARLOCK - 4 mm Podložky na stůl
Cena
1 Kč
Dostupnost
Skladem 12.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Podložka STARLOCK - 4 mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Podložka STARLOCK Velikost podložky = průměr hřídele, tedy např starlock vel 8 je na hřídel průměr 8mm. Množstevní slevy! Při nákupu spojovacího materiálu ve velkém výrazně ušetříte. Velkoobchodní cena a počet kusů pro slevu se zobrazí po najetí kurzorem na zelenou ikonu vedle ceny. Počty kusů v balení se často mění, rádi Vám je obratem sdělíme.

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Podložka STARLOCK - 4 mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7770000008773 a ID 60255
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Podložky na stůl

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Podložka STARLOCK - 4 mm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Podložka STARLOCK - 4 mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Podložky na stůl Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Podložka STARLOCK - 4 mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Podložky na stůl Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz