Kde koupit Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá

Velikost čepičky dle výrobce univerzální. <strong>Podzimní/zimní čepice s komínkem.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><stro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá Vybavení a doplňky
Cena
289 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 289 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velikost čepičky dle výrobce univerzální. <strong>Podzimní/zimní čepice s komínkem.</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje:</strong> Čepičku s komínkem. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />100% Akryl. <br /> <br /> <br />Velikost čepičky UNI. <br /><strong>Detailní rozměry: </strong> <br />Obvod hlavičky v klidovém stavu 32cm, po natažení až 42 cm. <br />Hloubka čepičky 18cm. <br /><strong>Komínek</strong> <br />Délka cca 20 cm. <br /> <br />1. Jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 59000316560883 a ID 95461
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Podzimní/zimní čepice s komínkem - bambulka - sv. šedá/šedá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz