Kde koupit Polštářek - Motýl Minky - Love

14371, Kolekce: Love - PZ 2018/19 <strong>Polštářek - motýlek Nicol.</strong> <br /> <br />Výborná pomůcka pro maminky. <br /><strong>Vhodný do autosedačky,kočárk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Polštářek - Motýl Minky - Love
Cena
120 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Polštářek - Motýl Minky - Love které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 120 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

14371, Kolekce: Love - PZ 2018/19 <strong>Polštářek - motýlek Nicol.</strong> <br /> <br />Výborná pomůcka pro maminky. <br /><strong>Vhodný do autosedačky,kočárku, či nosítka nebo třeba i jako mazlík na hraní při cestování.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />Polštářek je potažen z jedné strany bavlněným potahem, a z druhé minky materiálem. <br /><strong>Co je MINKY Baby?</strong> <br />Vysoce kvalitní a jemný materiál, který nedráždí pokožku. Příjemný a jemný na dotek - hřeje. <br />100% polyester. <br />Výplň - silikonové hypoalergenní duté vlákno. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Polštářek - Motýl Minky - Love z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444569356 a ID 96475
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Polštářek - Motýl Minky - Love. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Polštářek - Motýl Minky - Love na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Polštářek - Motýl Minky - Love vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz