Kde koupit Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček

Dekorace Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček: Plovoucí věrná napodobenina divokého kačera Pond Figure Mallard Duck značky Pontec slouží jako dekorace do vašeho… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček Vybavení a doplňky
Cena
208 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 208 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dekorace Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček: Plovoucí věrná napodobenina divokého kačera Pond Figure Mallard Duck značky Pontec slouží jako dekorace do vašeho zahradního jezírka. Díky kvalitnímu a detailnímu zpracování je tento model na první pohled téměř nerozeznatelný od skutečného zvířete. Kačer Pond Figure Mallard Duck je vyrobený z vysoce kvalitního plastu odolného vůči povětrnostním vlivům. S dekoracemi od firmy Pontec bude každé zahradní jezírko vypadat jako miniaturní verze skutečného jezera. Jedná se o model jezírkové postavičky bez čerpadla (není to vodní chrlič). Klíčové vlastnosti Pond Figure Mallard Duck:Moderní plovoucí model kačera do zahradního jezírkaDetailní propracování - k nerozeznání od živého zvířeteKvalitní materiál odolný vůči povětrnostním vlivůmVěrná napodobenina divokého kačeraPostavička sloužící pouze jako dekorace (bez čerpadla)Rozměry:40 × 15 × 17 cm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4010052368641 a ID 4992923
- jistota kvalitního výrobce Oase
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Oase, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pontec Pond Figure Mallard Duck, sameček vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Oase, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto