Kde koupit Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma

rozměr: 120x60 cm, barva: bílá,borovice, + matrace pěna neutrál zdarma <strong>Dřevěná postýlka Radek II KLUPS + matrace zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>Vnitřní ro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma Vybavení a doplňky
Cena
1 949 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 949 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

rozměr: 120x60 cm, barva: bílá,borovice, + matrace pěna neutrál zdarma <strong>Dřevěná postýlka Radek II KLUPS + matrace zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>Vnitřní rozměr:</strong> 120x60cm. <br /> <br />Material: Borovice. <br />Barva: bílá <br />Matrace pěnová - potah bavlna. 120x60x5cm. <br /> <br />Rošt je nastavitelný do 3 poloh. <br /> <br />Chcete vybavit postýlku? <br />U nás najdete největší výběr dezénu povlečení do postýlek.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309125459 a ID 93466
- jistota kvalitního výrobce Klups
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Klups, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Postýlka RADEK II 120x60cm, bílá + matrace zdarma vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Klups, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz