Kde koupit Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma

rozměr: 120x60 cm, barva: přírodní,borovice, + matrace pěna neutrál zdarma <strong>Dřevěná postýlka Radek X KLUPS + matrace zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>Vnitřní… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma Vybavení a doplňky
Cena
1 319 Kč
Dostupnost
10.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

rozměr: 120x60 cm, barva: přírodní,borovice, + matrace pěna neutrál zdarma <strong>Dřevěná postýlka Radek X KLUPS + matrace zdarma.</strong> <br /> <br /><strong>Vnitřní rozměr:</strong> 120x60cm. <br /> <br />Material: Borovice. <br />Barva: přírodní sosna <br />Matrace pěnová - potah bavlna. 120x60x5cm. <br /> <br />Rošt je nastavitelný do 3 poloh. <br /> <br />Chcete vybavit postýlku? <br />U nás najdete největší výběr dezénu povlečení do postýlek.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309064383 a ID 89780
- jistota kvalitního výrobce Klups
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Klups, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Postýlka RADEK X 120x60cm, přírodní + matrace zdarma vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Klups, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz