Kde koupit POWERPLUS POWDP3510

Úhlová bruska POWERPLUS POWDP3510: Jak snadné je upus… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • POWERPLUS POWDP3510 Úhlové
Cena
1 349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží POWERPLUS POWDP3510 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úhlová bruska POWERPLUS POWDP3510: Jak snadné je upustit od otravných a neustále překážejících kabelů? Dejte sbohem takovému řešení a pořiďte si akumulátorovou úhlovou brusku POWDP3510 od společnosti Powerplus. Díky absenci kabelu lze pracovat i tam, kde je stížená dostupnost elektrické sítě. Dual Power je novou generací platformy umožňující užití dvou typů baterií. Skládá se z 40V? a 20V baterie. Můžete tak tyto baterie kombinovat z jiným aku nářadím. Baterie je však potřeba dokoupit zvláště a v balení byste ji hledali marně. Klíčové vlastnosti úhlové brusky POWDP3510 Kvalitní akumulátorová úhlová bruska od společnosti Powerplus (bez baterie)Kompatibilní s 20V akumulátorySnadná a rychlá výměna kotoučůNízká hmotnostUrčeno pro 115mm průměr kotoučeFunkce pomalého rozběhu Pro praváky i levákyTuto akumulátorovou brusku mohou snadno používat jak praváci, tak i leváci – boční rukojeť lze použít z obou stran. Výměna kotouče proběhne během několika vteřin, což umožňuje především aretační kolík. Taktéž ochranný kryt je rychle nastavitelný. Bezpečná a pohodlná manipulaceJistě oceníte i pevný úchop, jež umožňuje malý obvod krytu a pogumované úchopové plochy. Práce s bruskou bude snadná a bezproblémová i při každodenním používání. Myšleno bylo i na vaši bezpečnost, a proto je přístroj vybaven funkcí pomalého rozběhu (soft start). Balení obsahujeAku úhlovou brusku1× klíčBATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍNABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ Doplňující informace:Napětí: 20/40 VOtáčky naprázdno: 7 000 min-1Průměr kotouče: 115 mmRozměr hřídele: M14Hmotnost: 1,7 kg

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit POWERPLUS POWDP3510 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5400338074103 a ID 5146895
- jistota kvalitního výrobce Powerplus
- kategorie Úhlové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 108 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit POWERPLUS POWDP3510. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa POWERPLUS POWDP3510 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Úhlové Powerplus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete POWERPLUS POWDP3510 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Úhlové Powerplus, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto