Kde koupit POWERPLUS POWE80010

Oscilační bruska POWERPLUS POWE80010 : Získejte univerzálního pomocníka do dílny. Oscilační bruska podle osazeného příslušenství poslouží pro menší jemné broušení, hrubé obrušování, řezání, škr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • POWERPLUS POWE80010  Multifunkční
Cena
1 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží POWERPLUS POWE80010 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska POWERPLUS POWE80010 : Získejte univerzálního pomocníka do dílny. Oscilační bruska podle osazeného příslušenství poslouží pro menší jemné broušení, hrubé obrušování, řezání, škrabání, leštění nebo oddělování. POWERPLUS POWE80010 vyhoví při práci s různými materiály i díky elektronické regulaci otáček. Nástroj vyměníte okamžitě díky rychloupínacímu systému. Součástí je navíc výbava obsahující brusnou desku, škrabku, pilový zapichovací list, pilový kotouč, přídavnou rukojeť a smirkové papíry (10 kusů). Klíčové vlastnosti oscilační brusky POWERPLUS POWE80010 Multifunkční oscilační bruska Elektronická regulace otáčekRychloupínání nástrojůMěkčené držadlo brusky pro pohodlnou práciPřídavná rukojeť se 2 pozicemiObsah balení:1× multifunkční stroj1× brusná deska (90 × 90 × 90 mm)1× škrabka1× pilový list zapichovací1× pilový kotouč10× smirkový papír (2× 60 g, 2× 100 g, 4× 120 g, 2× 240 g)1× přídavná rukojeť

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit POWERPLUS POWE80010 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5400338072536 a ID 4823044
- jistota kvalitního výrobce Powerplus
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit POWERPLUS POWE80010 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa POWERPLUS POWE80010 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Powerplus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete POWERPLUS POWE80010 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Powerplus, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto