Kde koupit POWERPLUS POWEB3510

Úhlová bruska POWERPLUS POWEB3510: Jak snadné je upustit od otravných a neustále překážejících kabelů? Dejte sbohem takovému řešení a pořiďte si akumulátorovou úhlovou brusku POWEB3510 od spole… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • POWERPLUS POWEB3510 Úhlové
Cena
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží POWERPLUS POWEB3510 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úhlová bruska POWERPLUS POWEB3510: Jak snadné je upustit od otravných a neustále překážejících kabelů? Dejte sbohem takovému řešení a pořiďte si akumulátorovou úhlovou brusku POWEB3510 od společnosti Powerplus. Díky absenci kabelu lze pracovat i tam, kde je stížená dostupnost elektrické sítě. One Fits All je novou generací platformy umožňující užití jedné baterie na mnoha jiných nástrojích. Baterii je však potřeba si dokoupit zvláště. Klíčové vlastnosti akumulátorové úhlové brusky POWEB3510Kvalitní akumulátorová úhlová bruska od společnosti Powerplus (bez baterie)Kompatibilní s 18V akumulátorySnadná a rychlá výměna kotoučůNízká hmotnost 1,5 kgUrčeno pro 115mm průměr kotoučeKvalitní zpracování Pro praváky i levákyTuto akumulátorovou brusku mohou snadno používat jak praváci, tak i leváci – boční rukojeť lze použít z obou stran. Výměna kotouče proběhne během několika vteřin, což umožňuje především aretační kolík. Taktéž ochranný kryt je rychle nastavitelný. Jistě oceníte i pevný úchop, jež umožňuje malý obvod krytu a pogumované úchopové plochy. Práce s bruskou bude snadná a bezproblémová i při každodenním používání.  Balení obsahujeAku úhlovou brusku1× klíčBATERIE NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍNABÍJEČKA NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ Doplňující informace:Napětí: 18 VOtáčky naprázdno: 7 000 min-1Průměr kotouče: 115 mmRozměr hřídele: M14Hmotnost: 1,5 kg

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit POWERPLUS POWEB3510 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5400338076053 a ID 5295370
- jistota kvalitního výrobce Powerplus
- kategorie Úhlové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 118 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit POWERPLUS POWEB3510. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa POWERPLUS POWEB3510 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Úhlové Powerplus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete POWERPLUS POWEB3510 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Úhlové Powerplus, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto