Kde koupit POWERPLUS POWX1347MC

Oscilační bruska POWERPLUS POWX1347MC: Není vyplněn Alternativní text k fotografii! POWERPLUS POWX1347MC je univerzálním pomocníkem do každé dílnyOscilační bruska PowerPlus POW… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • POWERPLUS POWX1347MC Multifunkční
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží POWERPLUS POWX1347MC které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oscilační bruska POWERPLUS POWX1347MC: Není vyplněn Alternativní text k fotografii! POWERPLUS POWX1347MC je univerzálním pomocníkem do každé dílnyOscilační bruska PowerPlus POWX1347MC je univerzálním pomocníkem do každé dílny. Díky jejímu všestrannému využití s ní můžete s výhodou brousit, řezat i odstraňovat starý lak z mnoha povrchů. Nalezne tak využití při mnoha drobných i náročnějších kutilských pracích. Velkou výhodou oscilační brusky PowerPlus POWX1347MC je možnost elektronické regulace otáček a to právě z důvodu využití rozdílné hladiny u každého typu práce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Oscilační bruska PowerPlus POWX1347MC s elektrickou regulací otáčekSrdcem oscilační brusky PowerPlus POWX1347MC je 300W elektromotor, jenž může dosahovat až 22 000 otáček za minutu.Díky rychloupínacímu mechanismu je výměna nástavců velmi jednoduchá. Jistě také oceníte i měkčené držadlo a přídavnou rukojeť pro komfortnější práci. O připojení k elektrické síti budete informováni LED kontrolkou. Klíčové vlastnosti oscilační brusky PowerPlus POWX1347MCRychloupínací systém nástrojůMěkčené držadlo a přídavná rukojeťElektronická regulace otáčekMožnost připojení odsáváníHliníkový kryt převodovkyLED kontrolka připojení do sítě Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Obsah balení oscilační brusky PowerPlus1× oscilační bruska1× přídavná rukojeť1× odsávací adaptér1× brusná deska (90 × 90 × 90 mm)1× brusná deska prstového tvaru12× brusné papíry (120,140,180)12× brusné papíry prstového tvaru (120,140,180)8× různé pilové listy a kotouče

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit POWERPLUS POWX1347MC z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5400338074639 a ID 5003572
- jistota kvalitního výrobce Powerplus
- kategorie Multifunkční

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit POWERPLUS POWX1347MC. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa POWERPLUS POWX1347MC na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Multifunkční Powerplus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete POWERPLUS POWX1347MC vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Multifunkční Powerplus, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto