Kde koupit Pracovní lampička

Profesionální lampa pro zvukaře a DJe umístěna na husím krku. Díky 46 cm dlouhému husímu krku se tato led lampa přizpůsobí opravdu jakýmkoliv podmínkám. Kromě toho silné LED zářivky produkují světlo v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pracovní lampička Pracovní lampičky a osvětlení
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pracovní lampička které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální lampa pro zvukaře a DJe umístěna na husím krku. Díky 46 cm dlouhému husímu krku se tato led lampa přizpůsobí opravdu jakýmkoliv podmínkám. Kromě toho silné LED zářivky produkují světlo v úhlu až 40 stupňů a poskytují tak dokonalý přehled o velké ploše mixážního pultu. Lampa je vybavena funkcí ztmavování a neprodukuje žádné teplo. Allen & Heath Ledlamp je napájena ze 4 pinového XLR konektoru v 90° uhlu, nebo 12V adaptéru, který není součástí balení. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pracovní lampička z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227461
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Pracovní lampičky a osvětlení

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pracovní lampička. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pracovní lampička na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pracovní lampičky a osvětlení , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pracovní lampička vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: