Kde koupit Presonus Temblor T8

Aktivní studiový subwoofer s výkonem 200W. Subwoofer, který dokonale přenáší zvuky ze spodní části frekvenčního pásma, díky kombinaci kvalitní konstrukce a komponentů. Má frekvenční rozsah 30 - 200 Hz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Presonus Temblor T8 Studiové subwoofery
Cena
7 990 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Presonus Temblor T8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Aktivní studiový subwoofer s výkonem 200W. Subwoofer, který dokonale přenáší zvuky ze spodní části frekvenčního pásma, díky kombinaci kvalitní konstrukce a komponentů. Má frekvenční rozsah 30 - 200 Hz, variabilní dělící frekvenci 50 - 130 Hz, subsonic filtr, kontrolu přehřívání, režim úspory energie, RF interference a externí pojistky. Je osazen 8" reproduktorem ze sklovlákna, 200 W Class AB zesilovačem, a má maximálně SPL 104 dB. Připojuje se pomocí 2 x vyvážených 1/4 " TRS a 2x nevyvážených RCA vstupů a výstupů. Subwoofer je vyhotoven z pevné MDF konstrukce potažené vynilem. Rozměry: 260 x 320 x 280 mm. Hmotnost: 9,6 kg. Barevné provedení: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Presonus Temblor T8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224227
- jistota kvalitního výrobce Presonus
- kategorie Studiové subwoofery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Presonus Temblor T8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Presonus Temblor T8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Studiové subwoofery Presonus, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Presonus Temblor T8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: