Kde koupit Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2

Broomsticks jsou hybrid mezi metličkami a špejlemi. Rozptyl svazků se nastavuje pomocí gumových kroužků O-kroužky. Délka je 14,5 "(368,3 mm) a tloušťka 0,75" (19,05 mm). Materiál: Broomcorn (čirok). V… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2 Metličky
Cena
659 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 659 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Broomsticks jsou hybrid mezi metličkami a špejlemi. Rozptyl svazků se nastavuje pomocí gumových kroužků O-kroužky. Délka je 14,5 "(368,3 mm) a tloušťka 0,75" (19,05 mm). Materiál: Broomcorn (čirok). Vyrobeno v USA.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 222705
- jistota kvalitního výrobce Pro Mark
- kategorie Metličky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Metličky Pro Mark, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Pro Mark Small Broomsticks PMBRM2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: