Kde koupit Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát

barva: Granát, Be MaaMaa, UNI <strong>Těhotenský svetřík Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Moderní vzhled, příj… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát Vybavení a doplňky
Cena
559 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 559 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: Granát, Be MaaMaa, UNI <strong>Těhotenský svetřík Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Moderní vzhled, příjemný a měkký materiál, kvalitní provedení, to vše má tento těhotenský svetřík. <br />Měkoučká příze je příjemná na dotyk a hezky hřeje. <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>100% Akryl <br /> <br /><strong>Rozměry (cm)velikost:</strong> <br />Celková délka cca 71cm, délka rukávu cca 57 cm, šiřka cca 2x60 cm, <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou lišit +-1-3cm. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309038896 a ID 95489
- jistota kvalitního výrobce Be MaaMaa
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Be MaaMaa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Prodloužený těhotenský svetřík, šikmé pruhy - granát vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Be MaaMaa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz