Kde koupit PROEL CHLP210LU3

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem: Profesionálně sestavený stíněný vložený kabel ze série Challenge, který je zakončen jedním konektorem YONGSHENG o délce 6,3 mm a dvěma 6,3 mm mono… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PROEL CHLP210LU3 Nástrojové kabely
Cena
350 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PROEL CHLP210LU3 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 350 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tohle je automatický překlad vygenerovaný softvérem: Profesionálně sestavený stíněný vložený kabel ze série Challenge, který je zakončen jedním konektorem YONGSHENG o délce 6,3 mm a dvěma 6,3 mm mono jack konektorem YONGSHENG. Je vybaven černým krytem a pozlacenými spoji. Délka kabelu: 3 m. Černá barva.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PROEL CHLP210LU3 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 211048
- jistota kvalitního výrobce PROEL
- kategorie Nástrojové kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PROEL CHLP210LU3. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PROEL CHLP210LU3 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástrojové kabely PROEL, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PROEL CHLP210LU3 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: