Kde koupit PROEL CMT8

8-párový audio multikabel složený ze 100% izolovaných a stíněných párů, individuálně číslovaných a barevně odlišených, díky čemuž umožňuje snadnou identifikaci a předchází tak chybám ve fázovaní. Pláš… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PROEL CMT8 Nástrojové kabely-metráž
Cena
180 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PROEL CMT8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 180 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

8-párový audio multikabel složený ze 100% izolovaných a stíněných párů, individuálně číslovaných a barevně odlišených, díky čemuž umožňuje snadnou identifikaci a předchází tak chybám ve fázovaní. Plášť je vyroben z odolného a velmi pružného PVC materiálu. metráž

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PROEL CMT8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213413
- jistota kvalitního výrobce PROEL
- kategorie Nástrojové kabely-metráž

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PROEL CMT8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PROEL CMT8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástrojové kabely-metráž PROEL, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PROEL CMT8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: