Kde koupit PROEL EZBOX 1604

Multikabel: osazený multipárový kabel s bubnem. Audio Stage Box so 16 kanály a 4 kanály OUT s délkou 15 metrů více-jaderných kabelů zakončený XLR konektory. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PROEL EZBOX 1604 Multikabely
Cena
6 890 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PROEL EZBOX 1604 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Multikabel: osazený multipárový kabel s bubnem. Audio Stage Box so 16 kanály a 4 kanály OUT s délkou 15 metrů více-jaderných kabelů zakončený XLR konektory.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PROEL EZBOX 1604 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 203323
- jistota kvalitního výrobce PROEL
- kategorie Multikabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 134 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PROEL EZBOX 1604. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PROEL EZBOX 1604 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Multikabely PROEL, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PROEL EZBOX 1604 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Multikabely