Kde koupit Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm

Profil pryžový "U" lemovka se nasazuje na hranu plechu ochraňuje před úrazy způsobené hranou plechu rozměr je uveden ve tvaru: výška x šířka / šířka drážky Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Profil pryžový
Cena
49 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 49 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profil pryžový "U" lemovka se nasazuje na hranu plechu ochraňuje před úrazy způsobené hranou plechu rozměr je uveden ve tvaru: výška x šířka / šířka drážky

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60442
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Ochranné obaly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ochranné obaly Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Profil pryžový "U" - 4x5.5/1 mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Ochranné obaly Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz