Kde koupit PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová

Pro děti ve věku 2 - 4 let je zajímavé vše vyzkoušet. Tříkolky PUKY cvičí děti v motorické oblasti a koordinaci ručiček a nožiček. Protože společnost PUKY nemyslí při vývoji hraček jen na děti, ale i… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová
					
				 Tříkolky
Cena
1 999 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pro děti ve věku 2 - 4 let je zajímavé vše vyzkoušet. Tříkolky PUKY cvičí děti v motorické oblasti a koordinaci ručiček a nožiček. Protože společnost PUKY nemyslí při vývoji hraček jen na děti, ale i na jejich rodiče, mají všechny tříkolky odnímatelnou a výškově nastavitelnou rukojeť pro rodiče. Vaše děti si tak mohou užívat volnosti a Vy máte vše bezpečně pod kontrolou. nízko položené těžiště pro bezpečnost vašich dětí, není možné převrhnutí posunovatelné sedadlo pro pohodlné usazení dítěte výškově nastavitelná a odnímatelná vodící tyč s komfortním madlem pro doprovod možnost přepínání na volnoběh polstrování řídítek pneumatiky plastové s pogumovaným pláštěm, přední LR225S, zadní LR180S ruční brzda bezpečnostní koncovky na řídítkách sklápěcí valník vlaječka kvalitní lak komfortní pneumatiky

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4015731023255 a ID 177212
- jistota kvalitního výrobce PUKY
- kategorie Tříkolky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tříkolky PUKY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete PUKY tříkolka Carry Touring Tipper Cat 1S - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Tříkolky PUKY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz