Kde koupit RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové

Veselé tenisky v příjemném růžovém odstínu zajistí vaší holčičce pohodlí na každém kroku. Tenisky jsou lehké, pružné, vyrobené z textilu a přírodní broušené kůže (velur). Tyto materiály jsou dobře pro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové
					
				 Plátěné tenisky
Cena
599 Kč
Dostupnost
Skladem 20.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselé tenisky v příjemném růžovém odstínu zajistí vaší holčičce pohodlí na každém kroku. Tenisky jsou lehké, pružné, vyrobené z textilu a přírodní broušené kůže (velur). Tyto materiály jsou dobře prodyšné a dokonale se přizpůsobují tvaru nožičky. Kotníkové provedení, výztuž paty a anatomicky tvarovaná vkládací stélka zajistí dítěti pohodlnou a bezpečnou chůzi, zajišťují zdravý vývoj dětské nohy. Botky mají zesílenou špičku proti okopu a šněrování na tkaničky. Při výrobě anatomické vkládací stélky z přírodní podšívkový kůže je použito pouze disperzní (vodou ředitelné) lepidlo, tedy lepidlo bez obsahu škodlivých organických rozpouštědel. Při deštivém počasí je vhodné tenisky ošetřit voděodolným sprejem na textil a broušenou kůži. Obuv má certifikát o zdravotní a hygienické nezávadnosti.   VIDEO: RAK obuv

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088234441 a ID 3290553
- jistota kvalitního výrobce RAK
- kategorie Plátěné tenisky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Plátěné tenisky RAK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete RAK Dívčí kotníkové tenisky Petra - růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Plátěné tenisky RAK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz