Kde koupit RCF Cover ART 408/708

Ochranný přepravní obal pro subwoofer RCF ART 408, alebo ART 708, který váš box dokonale ochrání před úderem nebo poškrábáním. Vyrobený z nylonu s pevnou konstrukcí. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • RCF Cover ART 408/708 Obaly, kufry a racky
Cena
1 590 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží RCF Cover ART 408/708 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ochranný přepravní obal pro subwoofer RCF ART 408, alebo ART 708, který váš box dokonale ochrání před úderem nebo poškrábáním. Vyrobený z nylonu s pevnou konstrukcí.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit RCF Cover ART 408/708 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213099
- jistota kvalitního výrobce RCF
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit RCF Cover ART 408/708. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa RCF Cover ART 408/708 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky RCF, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete RCF Cover ART 408/708 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: