Kde koupit RCF SMP-T Player

MP3 přehrávač pro mixážní pulty RCF LIVEPAD. Tato karta umožňuje velmi praktické připojení USB flash disků s MP3 soubory do mixážního pultu a stává se tak ideálním řešením pro přehrávání hudby. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • RCF SMP-T Player Příslušenství k mixpultům
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží RCF SMP-T Player které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

MP3 přehrávač pro mixážní pulty RCF LIVEPAD. Tato karta umožňuje velmi praktické připojení USB flash disků s MP3 soubory do mixážního pultu a stává se tak ideálním řešením pro přehrávání hudby.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit RCF SMP-T Player z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227753
- jistota kvalitního výrobce RCF
- kategorie Příslušenství k mixpultům

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit RCF SMP-T Player. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa RCF SMP-T Player na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k mixpultům RCF, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete RCF SMP-T Player vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: